WeCreativez WhatsApp Support
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Kurumsal

HAKKIMIZDA / BİZ KİMİZ ?

Özyıldırım Grup 2005 yılında Mehmet Reşit Yıldırım tarafından kurulmuştur. Tecrübesiyle, benzersiz tasarım zorluklarına olağanüstü estetik ve yapısal açıdan sağlam çözümler sunmaktadır. Kalite bizim için önemlidir ve Özyıldırım Grup bu doğrultuda uzun süredir mümkün olan en yüksek performans standartlarını karşılamaya kendini adamıştır. Çalışmalarımızdaki coşkumuz ve gururumuz, projenizin hak ettiği ilgiyi almasını ve size olduğu kadar bize de gurur kaynağı olmasını sağlayacaktır. Bu nedenle müşterilerimiz Özyıldırım Grupla içleri çok rahat bir şekilde çalışmaktadır.

Firmamız geçmişten bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu tüm proje ve inşaat süreçlerinde kaliteyi ön planda tutarak vadesinde yapılarını bitirerek teslim etmiştir. Bu yapılar özel olarak tasarlanarak yapılan yaşam alanları ve iş merkezleri başta olmak üzere yüksek standartlı yapılardır. Yapı hizmetlerimiz ile birlikte tedarikçiliğini yaparak temin ettiğimiz Kum – Çakıl – Çimento – Ondolin – Tuğla – Beton – Demir – Kalebodur – Fayans – Tesisat – Hırdavat gibi ürünlerdir.


Misyonumuz

Özyıldırım Grup olarak kurulduğumuz günden bu güne kadar sürekli sektörel tecrübemiz ile gelişerek daha ileriye gidip ülke çapında sektör lideri olarak kaliteli hizmetlerimiz ile öncü bir yapı firması haline gelmek önemsediğimiz misyonlarımızdandır.

Vizyonumuz

Özyıldırım Grup olarak temel vizyonumuz kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmetlerimize devam etmek. Hizmet vizyonumuz kendi bünyemizde yaptığımız yapı hizmetlerini kalite ile birleştirerek müşteri memnuniyetini sağlamak.

Call Now Button05325089946