WeCreativez WhatsApp Support
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Hizmetlerimiz

İnşaat - Yapı - Proje

Özyıldırm Grup İnşaat olarak uzun yıllardır İstanbul’un özellikle Esenyurt ağırlıklı konut hizmetleri sunmaktayız. Kalite bizim için önemlidir ve Özyıldırım Grup İnşaat bu doğrultuda uzun süredir mümkün olan en yüksek performans standartlarını karşılamaya kendini adamıştır. İstanbul Esenyurt’da yapılan iş merkezlerimiz esnaflarımıza kendi bölgesinde iş yeri açabilme kolaylığı sağlamaktadır

Özyıldırım Grup İnşaat, Esenyurt’da ve çevresinde sizlere en uygun inşaat malzemesi desteği vermektedir. Firma olarak kalite politikalarımızdan taviz vermeden gerçekleştirdiğimiz birçok proje ve yapı, yoğun talep alarak hızlıca tükenmiştir. Bu özgüven ile çalışmalarına aynı kalite anlayışı ile devam eden firmamız proje ve çalışmalarından sizleri haberdar etmek için teknoloji ile birleşerek faaliyetlerini duyurmaya devam etmektedir.

İstanbul Esenyurt’ta yapılan iş merkezlerimiz esnaflarımıza kendi bölgesinde iş yeri açabilme kolaylığı sağlamaktadır.Sizler İçin Bir telefon kadar uzağız.
Öz Yıldırım Grup olarak her türlü inşaat malzemesi satışlarını uygun fiyatlarla yapmaktayız sizler için uygun ve uygun fiyatlı satış ortamı sağlamaktayız.

İnşaat - Yapı - Proje Hizmetleri

  • Özyıldırım Grup Dayanıklı Konut Projeleri,
  • Özyıldırım Grup Park Evleri,
  • Özyıldırım Grup Depreme Dayanıklı Özel Ev Projeleri,
  • Özyıldırım Grup Demir Deposu,
Call Now Button05325089946