WeCreativez WhatsApp Support
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Hizmetlerimiz

Mimari - Taahhüt - İnşaat Yönetimi

İstanbul Esenyurt’da yapılan iş merkezlerimiz esnaflarımıza kendi bölgesinde iş yeri açabilme kolaylığı sağlamaktadır. Özyıldırm Grup İnşaat olarak uzun yıllardır İstanbul’un özellikle Esenyurt ağırlıklı konut hizmetleri sunmaktayız. Kalite bizim için önemlidir ve Özyıldırım Grup İnşaat bu doğrultuda uzun süredir mümkün olan en yüksek performans standartlarını karşılamaya kendini adamıştır.

Özyıldırım Grup İnşaat, Esenyurt’da ve çevresinde sizlere en uygun inşaat malzemesi desteği vermektedir. Firma olarak kalite politikalarımızdan taviz vermeden gerçekleştirdiğimiz birçok proje ve yapı, yoğun talep alarak hızlıca tükenmiştir. Bu özgüven ile çalışmalarına aynı kalite anlayışı ile devam eden firmamız proje ve çalışmalarından sizleri haberdar etmek için teknoloji ile birleşerek faaliyetlerini duyurmaya devam etmektedir.

İstanbul Esenyurt’ta yapılan iş merkezlerimiz esnaflarımıza kendi bölgesinde iş yeri açabilme kolaylığı sağlamaktadır.Sizler İçin Bir telefon kadar uzağız.
Öz Yıldırım Grup olarak her türlü inşaat malzemesi satışlarını uygun fiyatlarla yapmaktayız sizler için uygun ve uygun fiyatlı satış ortamı sağlamaktayız.

Mimari - Taahhüt - İnşaat Yönetimi

  • Özyıldırım Grup Dayanıklı Konut Projesi Yapım Hizmetleri,
  • Özyıldırım Grup Özel Park Evleri Hizmetleri,
  • Özyıldırım Grup Depreme Dayanıklı Özel Ev Projesi Hizmetleri
  • Özyıldırım Grup Demir Deposu ve İnşaat Demiri Hizmetleri
Call Now Button05325089946